Неймовірно деталізована 18-сантиметрова фігурка героя ідеально підходить для відтворення ваших улюблених моментів Fortnite!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jazwares |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.32 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 300 мм |
| Комплектация | 1 фігурка |
| Объем | 0.0048 м3 |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Серия | Legendary Series |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 819 ₴












