Набір містить 10-ти див. фігурку "Cabbie". Таксі має вільний хід та місце для 4 (10-ти см.) фігурок Fortnite. Цей набір транспортних засобів ідеально підходить для відтворення Fortnite у реальному житті!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jazwares |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.60 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 170 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 170 мм |
| Объем | 0.0090 м3 |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Розміри | 10 см |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴












