Економічне рішення, яке дозволить подолати обмеження довжини кабелю USB та розмістити пристрій USB там, де це необхідно
Цей подовжувач USB дозволить під'єднати ваш USB-пристрій до комп'ютера на відстані 50 м за допомогою комунікаційного кабелю Cat 5, 5e або Cat 6 (UTP, STP або SFP) – не входить до комплекту. За допомогою цього адаптера можна розташувати камеру USB, принтер, веб-камеру, сканер або інший подібний пристрій саме там, де потрібно, без необхідності переміщувати комп'ютер.
Цей подовжувач USB дозволить під'єднати ваш USB-пристрій до комп'ютера на відстані 50 м за допомогою комунікаційного кабелю Cat 5, 5e або Cat 6 (UTP, STP або SFP) – не входить до комплекту. За допомогою цього адаптера можна розташувати камеру USB, принтер, веб-камеру, сканер або інший подібний пристрій саме там, де потрібно, без необхідності переміщувати комп'ютер.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Додаткові характеристики | Підтримує функцію автоматичного налаштування Plug & Play |
| Назначение | подовжувач |
| Объем | 0.0012 м3 |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 660 ₴





