
Digitus Кабель DisplayPort-DVI-D (AM/AM) 2m, black
- Нет в наличии
- Код: AK-340301-020-S
526 ₴
Digitus Кабель DisplayPort-DVI-D (AM/AM) 2m, blackНет в наличии
526 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Цей цифровий кабель HD перетворює сигнали DisplayPort на сигнали DVI і є ідеальним засобом для підключення пристроїв з інтерфейсом DisplayPort до телевізора з функцією HD, проектора або монітора з інтерфейсом DVI.
Роздільна здатність Full HD до 1080p
Роздільна здатність Full HD до 1080p
- Підтримує 1080p за 60 Гц
- Ідеально підходить для перегляду потокового відео, ігри або як розширення робочого місця
- Мідні жили з екрануванням з фольги та обплетення забезпечують міцність та надійне з'єднання.
- Plug-and-Play, не потребує додаткових драйверів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.10 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Макс. частота кадрів | 60 Гц |
| Назначение | відео |
| Объем | 0.0006 м3 |
| Підтримуваний дозвіл | 1920 x 1080 |
| Разъем 1 | DisplayPort |
| Разъем 2 | DVI-D |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 526 ₴

