У варіанті каталки з батьківською ручкою дитина розміщується на сидінні, а контроль за напрямком руху знаходиться у батьків, завдяки регульованій по висоті ручці. (рекомендується від 12 місяців)
У варіанті біговела дитина розміщується сидячи на сидінні і сама управляє штовханням та напрямком їзди. (рекомендується від 18 місяців)
У варіанті 3-колісного самокату дитина розміщується стоячи на деці і керує самокатом самостійно.
Керування кермом відбувається завдяки нахилу, не повороту керма.
Особливості:
Ручки керма виготовлені з м'якого силікону.
Кермо регулюється у трьох положеннях висоти для різного віку та зростання дитини.
3-х колісна компоновка забезпечує стійкість і простоту катання навіть для найменших дітей.
Заднє колесо має надійне ножне гальмо з металевою вставкою. Поліуретанові колеса мають LED-підсвічування.
У самоката надійна, міцна, але при цьому легка рама, виготовлена із пластику.
Кермо виготовлене з алюмінію, сидіння виконане з пластику та металу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MIQILONG |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.80 кг |
| Вид | Самокат |
| Высота | 280 мм |
| Вік дитини від | 1го року |
| Вік дитини до | 6 років |
| Гарантія | 6 місяців |
| Длина | 610 мм |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Материал колес | Полиуретан |
| Объем | 0.0307 м3 |
| Особенности | колеса з LED-підсвічуванням |
| Положення регулювання висоти керма | 55 - 70 см |
| Родительская ручка управления | Да |
| Розмір колеса | 120 мм х 25 мм передние, заднее: 100 х 25 мм |
| Розміри платформи | 28 x 12 см |
| Ширина | 180 мм |
- Цена: 2 399 ₴












