Дзиґа Auldey Infinity Nado Серія Стандарт Special Edition Glare Aspis Сліпучий Щит EU624304C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infinity Nado |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | пристрій запуску |
| Вес | 0.18 кг |
| Вид | Дзига Nado |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 190 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 50 мм |
| Объем | 0.0019 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 589 ₴






