NETGEAR пропонує ще більший бюджет PoE для некерованого комутатора з технологією Ultra60 PoE++ з новим 16-портовим некерованим комутатором GS516UP, ідеальним для потужних інсталяцій PoE+/PoE++ з вражаючими бюджетами PoE до 380 Вт, компактним розміром, установкою plug-and-play та надійністю.
Стандартизований відповідно до стандарту IEEEE 802.3bt, комутатор Ultra60 PoE++ GS516UP може забезпечити потужність до 60 Вт на порт, що дозволяє підключати пристрої, що потребують більшої потужності, такі як високопродуктивні бездротові точки доступу 802.11AX, PTZ і 4K IP-камери спостереження, PoE освітлення, Аудіодинаміки з підтримкою PoE, а також інші потужні пристрої.
Стандартизований відповідно до стандарту IEEEE 802.3bt, комутатор Ultra60 PoE++ GS516UP може забезпечити потужність до 60 Вт на порт, що дозволяє підключати пристрої, що потребують більшої потужності, такі як високопродуктивні бездротові точки доступу 802.11AX, PTZ і 4K IP-камери спостереження, PoE освітлення, Аудіодинаміки з підтримкою PoE, а також інші потужні пристрої.
Особливості:
- Просте встановлення без програмного забезпечення або налаштування
- Індикатори активності та швидкості для кожного порту
- Енергоефективна технологія для енергозбереження
- Автоузгодження для автоматичного з'єднання на найвищій загальній швидкості між комутатором та кінцевим пристроєм.
- 16 портів Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с з автоматичним визначенням швидкості та неблокованою комутацією до 32 Гбіт/с
- Auto-MDI/MDIX усуває необхідність перехресних кабелів.
- Невеликий, міцний настільний металевий корпус та безшумна робота
- Ідеально підходить для малих та середніх офісів
- Неблокуюча комутаційна архітектура для максимальної пропускної здатності на швидкості передачі даних
- Технологія, що базується на стандартах, забезпечує взаємодію з будь-якими пристроями на основі стандартів у існуючій мережі.
- Потужність до 60 Вт на порт
- 802.3at Power Over Ethernet (PoE+) для IP-камер, VoIP/інтернет-телефонів, бездротових точок доступу
- 802.3bt Power Over Ethernet (PoE++) для IP-камер, VoIP/інтернет-телефонів, бездротових точок доступу, розумного освітлення будівель, аудіодинаміків і PTZ - камер
- Унікальна технологія PoE автоматично балансує потужність PoE залежно від потреб пристрою незалежно від виявленого класу PoE. Комутатори забезпечують живлення, необхідне пристрою, на найточнішому рівні.
Для підключення Gigabit Ethernet рекомендуємо використовувати кабель категорії 5e (Cat 5e) або кабель вищої категорії.
Гарантія на обладнання: 90 днів / Limited Lifetime*
* Цей продукт надається з обмеженою довічною гарантією, яка діє лише в разі придбання у авторизованого продавця NETGEAR і поширюється на незмінене обладнання, вентилятори та внутрішні джерела живлення, а не на програмне забезпечення чи зовнішні джерела живлення, і вимагає реєстрації продукту на https://www. netgear.com/business/registration протягом 90 днів після покупки; дивіться https://www.netgear.com/about/warranty для отримання додаткової інформації. Призначений тільки для використання всередині приміщень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netgear |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Дополнительные | |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 9216 байт |
| MTBF (середній наробіток на відмову) | 1213791 г |
| Бюджет потужності PoE | 380 Вт |
| Вес | 3.87 кг |
| Высота | 90 мм |
| Габариты (мм) | 330 x 207 x 43 |
| Гарантія | -1 років |
| Длина | 460 мм |
| Дополнительные возможности | Монтування в стійку |
| Количество вентиляторов | 3 шт |
| Количество портов | 16 |
| Комплект поставки | Посібник зі швидкого встановлення |
| Комутаційна матриця | 32 Гбіт/с |
| Максимальная потребляемая мощность | 456.8 Вт |
| Объем | 0.0112 м3 |
| Питание | Переменный ток 100–240В ~ 50–60 Гц, 8-4A |
| Порти | 8 PoE++ (802.3bt Type 3) 1GBASE-T RJ-45 |
| Рабочая температура | від 0˚ до 50˚C |
| Робоча вологість | до 90% без конденсації |
| Розмір буфера | 192 КБ |
| Споживання електроенергії у режимі очікування | 14.9 Вт |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet |
| Таблиця MAC-адрес | 8000 записів |
| Тип | Комутатор |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 549 ₴






