Універсальний кабель Samsung 5A Type-C / Type-C, довжиною 1.8м білого кольору. Використовується для планшетів та смартфонів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.07 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Длина | 30 мм |
| Объем | 0.0002 м3 |
| Разъем 1 | Type-C |
| Разъем 2 | Type-C |
| Ток | 5 А |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴





