Зробіть казку мюзиклом із плюшевою книжкою CoComelon Nursery Rhyme Singing Time! Ця чарівна та м'яка книга за мотивами дитячих віршів із популярного освітнього серіалу CoComelon на YouTube!
Ця збірка дитячих віршів включає 5 дитячих віршів від CoComelon! Перевертайте та натискайте на кожній сторінці кнопку, щоб почути мелодію CoComelon, яку ваш малюк обов'язково впізнає, наприклад, «Старий Макдональд», «Так, так, перед сном», «Так, так, овочі», пісня «Дякую» та «Пісня для ванни»! У комплект входить персонаж JJ, так що ви можете прожити один день із життя JJ і покласти його у спеціальну кишеню для більшої взаємодії! Перетворіть казки на ніч у веселий спів із плюшевою книжкою CoComelon Nursery Rhyme Singing Time!
Ця збірка дитячих віршів включає 5 дитячих віршів від CoComelon! Перевертайте та натискайте на кожній сторінці кнопку, щоб почути мелодію CoComelon, яку ваш малюк обов'язково впізнає, наприклад, «Старий Макдональд», «Так, так, перед сном», «Так, так, овочі», пісня «Дякую» та «Пісня для ванни»! У комплект входить персонаж JJ, так що ви можете прожити один день із життя JJ і покласти його у спеціальну кишеню для більшої взаємодії! Перетворіть казки на ніч у веселий спів із плюшевою книжкою CoComelon Nursery Rhyme Singing Time!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cocomelon |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.30 кг |
| Вид | Книга /музична |
| Возрастная группа | 2+ |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 250 мм |
| Объем | 0.0050 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Тема | музика |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴









