Ой, животик урчить! Пора доставити ігровий набір CoComelon Lunchbox, щоб повесилитись за обідом! Цей гарний крутий ігровий набір створений популярним дитячим шоу CoComelon і включає в себе різні обідні іграшки та аксесуари, якими ваша дитина може грати і навчатись!
Ігровий ланч-бокс CoComelon поставляється з модульним підносом з 3 частин, вилкою, ложкою та іграшковими продуктами, такими як тост з яйцем, яблуком та ескімо! Це ідеальна іграшка для дошкільників, щоб дізнатися про різні групи продуктів харчування, при цьому запам'ятовуючи колір, рахунок і форму продуктів! Ваша дитина може навчитися складати тости по різним формам. Всі предмети можна зберігати в ігровому ланч-боксі CoComelon! Також в комплект входить карточка діяльності, яка вчить составляти завтраки по кольорам і групам їжі! Рольові ігри допомагають розширити уяву дитини, задіяти навички, які важливо розвивати в ранні роки. Надихайте та розвивайте уяву вашого малюка з ігровим набором CoComelon Lunchbox!
Ігровий ланч-бокс CoComelon поставляється з модульним підносом з 3 частин, вилкою, ложкою та іграшковими продуктами, такими як тост з яйцем, яблуком та ескімо! Це ідеальна іграшка для дошкільників, щоб дізнатися про різні групи продуктів харчування, при цьому запам'ятовуючи колір, рахунок і форму продуктів! Ваша дитина може навчитися складати тости по різним формам. Всі предмети можна зберігати в ігровому ланч-боксі CoComelon! Також в комплект входить карточка діяльності, яка вчить составляти завтраки по кольорам і групам їжі! Рольові ігри допомагають розширити уяву дитини, задіяти навички, які важливо розвивати в ранні роки. Надихайте та розвивайте уяву вашого малюка з ігровим набором CoComelon Lunchbox!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cocomelon |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.62 кг |
| Вид | Ланч-бокс |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 220 мм |
| Объем | 0.0077 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Тема | кухня |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 369 ₴












