Силіконові кабелі BELKIN створені для того, щоб витримувати щоденне навантаження і забезпечували тривалу міцність, яка у 25 разів вища, ніж у звичайних кабелів. Поставляється з ремінцем і магнітною кнопкою для клейкої металевої пластини, так що ви можете легко зберігати зарядний кабель у будь-якому місці. Інтерфейси Кабельна основа виконана із сатинованого алюмінію для додаткової міцності та стилю.
Наш м'який кабель
Наш м'який кабель
Надайте своєму комплекту зарядних пристроїв виняткову гнучкість. Кабелі BELKIN BOOST↑CHARGE Pro Flex розроблені з використанням силіконової технології, тому ймовірність їх заплутування, перегину або розриву менша .
Магнітна система керування кабелем
Поставляється зі зручним ремінцем для кабелю з магнітною кнопкою та клейкою металевою пластиною, так що ви можете легко та акуратно зберігати зарядний кабель у будь-якому місці.
Кабельна основа виконана із сатинованого алюмінію. Для додаткової сили та стилю.
Ваші вимоги враховані
Гнучкі кабелі BELKIN BOOST↑CHARGE Pro Flex доступні у трьох зручних довжинах: 1 м, 2 м, 3 м і пропонується у 4 кольорах: чорному, білому, синьому та рожевому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Belkin |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.06 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 100 мм |
| Материал | Алюминий |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Покрытие | Нейлон |
| Разъем 1 | USB-A |
| Разъем 2 | Lightning |
| Ширина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 145 ₴












