Збільште довговічність та гнучкість зарядного кабелю. Кабелі BOOST CHARGE PRO Flex виготовлені з силіконового обплетення і до 30 разів міцніше. Поставляється з магнітною системою керування кабелем. Доступні в 4 стильних кольорах та 3 довжинах
Наші кабелі BOOST CHARGE PRO Flex із силіконовою оплеткою поєднують у собі надгнучкість та довговічність. Насправді, вони в 30 разів довговічніші, ніж звичайні кабелі, і створені, щоб протистояти сплутуванню та зносу. Цей кабель USB-C — USB-C сумісний із USB-C PD та підтримує швидку зарядку від 0 до 50 % за 26 хвилин. Легко зберігати та монтувати його в будь-якому місці завдяки магнітній системі керування кабелем. Пропонується у трьох варіантах довжини та чотирьох стильних кольорах.
Наші кабелі BOOST CHARGE PRO Flex із силіконовою оплеткою поєднують у собі надгнучкість та довговічність. Насправді, вони в 30 разів довговічніші, ніж звичайні кабелі, і створені, щоб протистояти сплутуванню та зносу. Цей кабель USB-C — USB-C сумісний із USB-C PD та підтримує швидку зарядку від 0 до 50 % за 26 хвилин. Легко зберігати та монтувати його в будь-якому місці завдяки магнітній системі керування кабелем. Пропонується у трьох варіантах довжини та чотирьох стильних кольорах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Belkin |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.06 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | Магнітний елемент |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Покрытие | силикон |
| Разъем 1 | USB-C |
| Разъем 2 | USB-C |
| Ширина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 665 ₴












