Наші кабелі BOOST CHARGE Flex виготовлені з використанням силіконової технології, що робить більш гнучкою зарядку. Вони не сплутуються і не перегинаються, а їхня міцність у 25 разів вища, ніж у інших кабелів. Доступні в 4 стильних кольорах та 3 довжинах.
Отримайте гнучку м'якість із підвищеною міцністю та продуктивністю в зарядному кабелі. Наші силіконові кабелі BOOST CHARGE Flex із сертифікацією USB-IF не заплутуються, не перекручуються та не зношуються, забезпечуючи розширені функціональні можливості кабелю USB-A-USB-C. Доступний у 4 стильних кольорах: чорному, білому, синьому та рожевому.
Отримайте гнучку м'якість із підвищеною міцністю та продуктивністю в зарядному кабелі. Наші силіконові кабелі BOOST CHARGE Flex із сертифікацією USB-IF не заплутуються, не перекручуються та не зношуються, забезпечуючи розширені функціональні можливості кабелю USB-A-USB-C. Доступний у 4 стильних кольорах: чорному, білому, синьому та рожевому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Belkin |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.06 кг |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 30 мм |
| Материал | Алюминий |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Покрытие | Нейлон |
| Разъем 1 | USB-A |
| Разъем 2 | USB-C |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 539 ₴












