Надшвидкісні HDMI-кабелі C2G Performance Series ідеально підходять для комп'ютерів, ігрових консолей та дисплеїв, яким потрібні рішення з високою пропускною здатністю та відеодозвіл до 8K.
Ці надвисокошвидкісні кабелі HDMI забезпечують надзахоплююче враження від перегляду з роздільною здатністю до 8K, що вчетверо більше пікселів, ніж пропонує 4K. Надшвидкі рухомі зображення з динамічних відеороликів, ігор та програм віртуальної реальності чіткі та чіткі завдяки можливості 4K 120 Гц.
Ці надвисокошвидкісні кабелі HDMI забезпечують надзахоплююче враження від перегляду з роздільною здатністю до 8K, що вчетверо більше пікселів, ніж пропонує 4K. Надшвидкі рухомі зображення з динамічних відеороликів, ігор та програм віртуальної реальності чіткі та чіткі завдяки можливості 4K 120 Гц.
Також підтримуються інші дозволи, у тому числі 5K та 10K для комерційного AV, промислового та спеціального використання. Смуга пропускання 48 Гбіт/с забезпечує більш високу роздільну здатність, вищу частоту кадрів та покращені аудіо- та мультимедійні функції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.18 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | -1 місяців |
| Длина | 230 мм |
| Объем | 0.0011 м3 |
| Підтримуваний дозвіл | 7680 x 4320 (8K) |
| Разъем 1 | HDMI |
| Разъем 2 | HDMI |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 562 ₴





