Кабель переходник C2G mini DP на DP 2 м белый. Сумісність із Microsoft Surface Pro 6, Surface Laptop 2 та іншими провідними ноутбуками. Підтримує роздільну здатність до 4K (4096 x 2160 при 30 Гц). Передає цифровий аудіо/відео сигнал
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microsoft |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.08 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | -1 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Назначение | перехідник |
| Объем | 0.0006 м3 |
| Підтримуваний дозвіл | 4096 x 2160 |
| Разъем 1 | Mini DisplayPort |
| Разъем 2 | DisplayPort |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 760 ₴



