Стильні дитячі сонцезахисні окуляри KOOLSUN серії BOSTON - гнучкі та міцні. Особливістю даної серії є овальна форма лінз. Завдяки продуманій формі дужок окуляри чудово тримаютьсяна голові та не спричинюють дискомфорт вушкам дитини. Матеріал – термопластичний еластомер, з якого вони виготовлені, абсолютно безпечний для дітей і водночас міцний – окуляри не пошкодяться навіть, якщо дитина на них сяде.
Дана модель має гнучку оправу та дзеркальні лінзи, виготовлені з ударостійкого полікарбонату, і 3 категорію затемнення/прозорості лінз (відповідно до європейських (EN 1836-1997), американських (ANSI Z80.3-1996) й австралійських (AS 1067.1-1990) стандартів). Сам матеріал лінз є UV400 фільтром, який на 100% захищає від шкідливих UV-A, UV-B сонячних променів, тому очі дитини будуть захищеними навіть при появі подряпин на лінзах окулярів.
Дана модель має гнучку оправу та дзеркальні лінзи, виготовлені з ударостійкого полікарбонату, і 3 категорію затемнення/прозорості лінз (відповідно до європейських (EN 1836-1997), американських (ANSI Z80.3-1996) й австралійських (AS 1067.1-1990) стандартів). Сам матеріал лінз є UV400 фільтром, який на 100% захищає від шкідливих UV-A, UV-B сонячних променів, тому очі дитини будуть захищеними навіть при появі подряпин на лінзах окулярів.
Модель може використовуватися на пляжі й в інших місцях, де очі дитини потребують захисту від інтенсивного сонячного випромінення.
Зеркальное покрытие линз выполняет антибликовую функцию, но, в отличии от поляризационного фильтра, не искажает видимость светофоров и дорожных знаков, что важно для безопасности детей в городе.
Все солнцезащитные очки KOOLSUN дополнены мешочком для хранения из микрофибры.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Koolsun |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.05 кг |
| Высота | 40 мм |
| Высота линзы | 37 мм |
| Длина | 40 мм |
| Колір окулярів | чорні |
| Комплектация | мішечок із мікрофібри |
| Максимальна внутрішня ширина | 125 мм |
| Материал оправы | термопластичний еластомер (TPE) |
| Міжцентрова відстань | 115 мм |
| Объем | 0.0002 м3 |
| Рекомендований вік | 3-8 років |
| Серия | Boston |
| Ширина | 130 мм |
| Ширина линзы | 42 мм |
| Ширина моста в переніссі | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 627 ₴




