PocketBook 970 – це новий рідер з великим та безпечним для очей 9,7-дюймовим екраном E Ink Carta™. Пристрій отримав інтелектуальне підсвічування SMARTlight і оновлений дизайн, а завдяки кнопкам управління на бічній панелі модель стала ще ергономічнішою.
Дійсно великий екран для будь-якого контенту
Електронна книга PocketBook 970 оснащена безпечним для зору 9,7-дюймовим екраном E Ink Carta, розмір якого гарантує максимальний комфорт при читанні будь-якого контенту. Звичайні книги, дитяча та бізнес-література, підручники, періодичні видання, нон-фікшн – будь-які текстові файли зручно читати на екрані такого розміру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PocketBook |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.70 кг |
| Встроенная память | 8Гб |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 300 мм |
| Дополнительно | сенсор |
| Діагональ дисплея | 9,7” |
| Емкость батареи | 2200 мАг |
| Комплектация | електронна книга |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мультимедіа | Вбудований браузер |
| ОЗУ | 512 МБ |
| Объем | 0.0018 м3 |
| Операционная система | Linux |
| Передача даних | Wi-Fi |
| Розподільна здатність дисплея | 1200x825 |
| Сервіси й додатки | ReadRate |
| Слот для карт пам'яті | Да |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип матрицы | E-Ink Carta |
| Толщина | 7.9 мм |
| Формати електронних книг | TXT |
| Формати фото / відео | JPEG |
| Цвет | Серый |
| Частота процессора | 2 ГГц ×1 |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 199 ₴












