Вирушай за місто на класичному тракторі LEGO® City. Для його величезних задніх коліс бездоріжжя – не проблема. Повантаж сіно і ящик із гарбузом, яблуками й морквою за допомогою ковша. А тоді підніми його вище й відвези вантаж фермерові і його доньці – їм потрібно нагодувати голодного кролика!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.33 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 148 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 729 ₴












