Пориньте у вибагливий процес складання стильного моторолера з набором LEGO® Vespa 125 для дорослих. Цей набір для дорослих Vespa 125 LEGO®, заснований на класичній моделі Vespa Piaggio 1960-х років, виконаний у пастельно-блакитному кольорі - дуже рідкісному кольорі LEGO, який, напевно, сподобається любителям конструювання. Щоб відзначити 75-річчя Vespa, дизайнери LEGO тісно співпрацювали з цим брендом стилю життя для відтворення приголомшливого моторолера у захоплюючій збірці спеціально для дорослих.
Гарні деталі. Оригінальні функції
Гарні деталі. Оригінальні функції
Як і оригінал, ця складна модель моторолера Vespa має переднє колесо, що кріпиться з одного боку, два сидіння, знімний захист на двигун із кубиків, робочу відкидну ніжку-опору й справжнє кермо. Усе це доповнюють собою логотип бренду Vespa, класичний італійський номерний знак 1960-х років, додаткове колесо, шолом та аксесуар у вигляді кошика з букетом квітів позаду.
Ласкаво просимо до зони вашої творчості
Проявіть свої творчі здібності. Зосередьтеся на головному. Складіть колекцію своєї мрії, що включатиме ексклюзивні оригінальні моделі, створені спеціально для дорослих.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.44 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 1107 шт |
| Объем | 0.0121 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Creator Expert |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 249 ₴












