Створіть розваги з тваринками у ванній вашого малюка з цим милим бегемотиком, качкою та білим ведмедем. Три тварини сидять у різнокольорових плаваючих кільцях, які відокремлюються. У наборі також є відро для миття тварин та хмаринка, з якої падає дощ. Кільця відкриваються для легкого очищення, тож цю універсальну розвиваючу іграшку легко тримати в гігієнічній чистоті після кожного купання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 1.5 |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 14 шт |
| Объем | 0.0062 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Животные |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴











