Miqilong Cart - базова модель двоколісного дитячого самокату. Ця модель створювалася для найменших діток, кому тільки належить освоювати пересування на двох колесах. Модель Cart поєднує в собі кілька особливостей, що дозволяють дитині швидко і легко освоїти їзду на 2 колесах. Також ця компактна модель стане чудовим варіантом самокату для дітей, хто вже освоїв їзду на 3-х колісних самокатах.
Особливості:
Особливості:
-
Основні елементи самокату виготовлені з "крилатого" металу - алюміній. Завдяки цьому рішенню самокат легкий, міцний і надійний. А також не піддаватиметься корозії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MIQILONG |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.37 кг |
| Вид | Самокат |
| Высота | 190 мм |
| Вік дитини від | 3х років |
| Вік дитини до | 7 років |
| Габарити | 77x62.5x33 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Длина | 610 мм |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Материал | Алюминий |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материал рамы | Металл |
| Нагрузка | 50 кг |
| Объем | 0.0127 м3 |
| Особенности | Складная конструкция |
| Положення регулювання висоти керма | 3 положення |
| Розмір колеса | 100 мм |
| Розміри платформи | 10x30 см |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴












