Miqilong Havoc - повнорозмірна дитяча модель двоколісного самокату. Ця модель створювалася як повноцінний самокат як для дітей, що переходять з 3-х колісного самокату, так і для дітей, хто тільки освоює самокат. Великі 125мм колеса дозволять легко долати нерівності, при цьому легко маневрувати та повертати.
Особливості:
Особливості:
- Основні елементи самокату виготовлені з "крилатого" металу - алюміній. Завдяки цьому рішенню самокат легкий, міцний і надійний. А також не піддаватиметься корозії.
- Самокат оснащений 125 мм PU колесами з підшипниками ABEC5. Поєднання гарного підшипника забезпечує легкий хід і вимагає мінімум зусиль для руху.
- Руль самокату можна регулювати по висоті в 3-х положеннях.
- Для зручності переміщення та зберігання конструкція самокату повністю складається.
- Самокат оснащений заднім металевим гальмом.
- Ручки самокату виготовлені з м'якого Foam матеріалу, що дозволить комфортно керувати самокатом.
- Руль має обмеження по кутку повороту.
- Є складна підніжка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MIQILONG |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.70 кг |
| Вид | Самокат |
| Высота | 210 мм |
| Вік дитини від | 3х років |
| Вік дитини до | 7 років |
| Габарити | 74х67.5х33 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Длина | 650 мм |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Материал | Алюминий |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материал рамы | Металл |
| Нагрузка | 60 кг |
| Объем | 0.0150 м3 |
| Особенности | Складная конструкция |
| Положення регулювання висоти керма | 3 положення /64 см, 69 см, 74 см |
| Розмір колеса | 125 мм |
| Розміри платформи | 10.5х39 см |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 659 ₴












