Міський самокат Miqlong Beagle поєднує в собі легкість, зручність та набір основних функцій, необхідних для комфортного повсякденного використання. Розрахований на користувачів зростом до 170 см та вагою до 100 кг. Завдяки вигнутій формі деки та низькому центру тяжіння модель Beagle чудово керується і буде максимально комфортною і для дітей, і для дорослих. Великі PU колеса легко подолають більшість нерівностей асфальту, а система амортизації на передньому колесі зробить їзду максимально комфортною.
Особливості:
Особливості:
Для зручності зберігання та транспортування самокат повністю складається, включаючи ручки. Ручки фіксуються затискним механізмом, який забезпечує повну відсутність вібрації в місцях фіксації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MIQILONG |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.90 кг |
| Вид | Самокат |
| Высота | 370 мм |
| Вік дитини від | 5-ти років |
| Габарити | 93х90х39 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Длина | 810 мм |
| Материал | Алюминий |
| Нагрузка | 100 кг |
| Объем | 0.0509 м3 |
| Особенности | Складная конструкция |
| Розмір колеса | 230 мм , 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 599 ₴












