Super Wings - загін відважних літаків із навчального мультфільму Super Wings. Для дітей вони справжні друзі, які прийдуть на допомогу, коли б вони не знадобилися! Якщо ви хочете познайомити дитину з географією, культурою, традиціями та мовами різних країн, то герої Super Wings – ваші найкращі помічники.
ібравши фігурки, можна відтворювати улюблені моменти з мультфільму або вигадувати нові завдання для літачків! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок та фантазії дитини. Іграшка Super Wings, сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використані матеріали та барвники не токсичні та гіпоалергенні.
ібравши фігурки, можна відтворювати улюблені моменти з мультфільму або вигадувати нові завдання для літачків! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок та фантазії дитини. Іграшка Super Wings, сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використані матеріали та барвники не токсичні та гіпоалергенні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.43 кг |
| Вид | трансформер |
| Высота | 170 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 170 мм |
| Комплектация | 1 фігурка /+ транспорт Джета |
| Объем | 0.0081 м3 |
| Особенности | колеса, що обертаються |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 7.5 см - висота |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 329 ₴









