Super Wings - загін відважних літаків із навчального мультфільму Super Wings. Для дітей вони справжні друзі, які прийдуть на допомогу, коли б вони не знадобилися! Якщо ви хочете познайомити дитину з географією, культурою, традиціями та мовами різних країн, то герої Super Wings – ваші найкращі помічники.
Зібравши фігурки, можна відтворювати улюблені моменти з мультфільму або вигадувати нові завдання для літачків! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок та фантазії дитини. Іграшка Super Wings, сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використані матеріали та барвники не токсичні та гіпоалергенні.
Зібравши фігурки, можна відтворювати улюблені моменти з мультфільму або вигадувати нові завдання для літачків! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок та фантазії дитини. Іграшка Super Wings, сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використані матеріали та барвники не токсичні та гіпоалергенні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.32 кг |
| Вид | трансформер |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Комплектация | 1 фігурка /+ транспорт Донні |
| Объем | 0.0071 м3 |
| Особенности | рухливі частини тіла |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 7.5 см - висота |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴









