Конструктор LEGO® Speed Champions 1970 Ferrari 512 M (76906) дає дітям та любителям машин будь-якого віку можливість отримати, зібрати та досліджувати культовий гоночний автомобіль. Точно відтворена модель автомобіля LEGO, яка ідеально підходить для гри та демонстрації, передає сутність легендарного гоночного боліда 1970-х років, відомого своїми вражаючими характеристиками та епічними поєдинками на трасі.
Електронні інструкції зі збирання
Електронні інструкції зі збирання
У цей набір з колекційним іграшковим гоночним автомобілем входить друкована інструкція, а у безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів та планшетів доступний інтерактивний електронний посібник. Його інтуїтивно зрозумілі інструменти масштабування та повороту дозволяють вам у процесі збирання розглядати моделі з усіх боків.
Визнання інженерного таланту
Набори LEGO Speed Champions — це мініатюрні версії найкращих та найвідоміших машин у світі. Ці якісні моделі, популярні і у дітей, і у дорослих, ідеально підходять і для демонстрації, і для перегонів, що захоплюють дух, з іншими автомобілями з серії Speed Champions.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.32 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 150 мм |
| Количество деталей | 291 шт |
| Объем | 0.0028 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Speed Champions |
| Тип | Автомобіль |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 969 ₴









