Super Wings - загін відважних літаків із навчального мультфільму Super Wings. Для дітей вони справжні друзі, які прийдуть на допомогу, коли б вони не знадобилися! Якщо ви хочете познайомити дитину з географією, культурою, традиціями та мовами різних країн, то герої Super Wings – ваші найкращі помічники.
Характеристики:
Характеристики:
- - Світловий та звуковий супровід
- - Для роботи необхідні 3 батареї типу ААА (до комплекта не входять)
- - Іграшкові сонячні батареї, радар, що обертається.
- - Проста трансформація Galaxy Wings у дослідницьку базу
- - На дослідницьку базу можливо розмістити три фігурки серії Transform-a-Bots,
- Усі фігурки серії Transform-a-Bots сумісні з Galaxy Wings (продаються окремо).
- - Вікова категорія: 3+
- - У комплекті: транспорт Galaxy Wings, дві антени, телескоп, два космічні камені та фігурка Астро серії Transform-a-Bots
Зібравши фігурки, можна відтворювати улюблені моменти з мультфільму або вигадувати нові завдання для літачків! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок та фантазії дитини.
Іграшка Super Wings, сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використані матеріали та барвники не токсичні та гіпоалергенні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Особенности | Световые эффекты |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.30 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 280 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 170 мм |
| Объем | 0.0195 м3 |
| Питание | 3хААА /(в комплект не входят) |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 410 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴












