Пол - поліцейський з розвиненим почуттям обов'язку, і завжди на варті порядку. Він не тільки охороняє міський аеропорт у нічний час, але й допомагає іншим літачкам, оскільки володіє добрим серцем і відкритою душею.
Набір включає дві ігрові фігурки-трансформери: транспорт Пола, що трансформується в робота Police Cruiser висотою 17 см та ігрову фігурку Пола серії Transform-a-Bots заввишки 5 см.
Набір включає дві ігрові фігурки-трансформери: транспорт Пола, що трансформується в робота Police Cruiser висотою 17 см та ігрову фігурку Пола серії Transform-a-Bots заввишки 5 см.
Фігурка Пола легко поміщається як у кабіну автомобіля так до його робота
Характеристики:
- - Фігурка перетвориться з літака на робота в 3 простих руху
- - колеса, що обертаються
- - Висота фігурки Пола 5 см
- - Висота робота Пола 17 см
- - Батарейки не потрібні
- - Вікова категорія: 3+
Зібравши фігурки, можна розігрувати улюблені моменти з мультфільму або вигадувати нові завдання для літачок! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок та фантазії дитини.
Іграшка Super Wings, сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використані матеріали та барвники не токсичні та гіпоалергенні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.38 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Особенности | колеса, що обертаються |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 069 ₴








