Ресурсний набір для використання в ряді вправ з вивчення життєвого циклу. Зосередьтеся на проростанні, життєвому циклі ссавців, спостерігайте за мокрицями, хижаками та здобиччю, розмноженням черв’яків, розповсюдженні насіння та багатьма іншими явищами з Біології.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TTS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.64 кг |
| Вид | набір для вивчення життєвих циклів |
| Высота | 310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 440 мм |
| Объем | 0.0436 м3 |
| Пол | Для мальчиков |
| Рекомендований вік | від 5 до 11 років |
| Тип | інтерактивна розвивальна іграшка |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18 810 ₴







