Цей набір об’єднує всі ресурси, які вам знадобляться для вивчення звуку у початковій школі. В даному наборі діяльність зосереджена на вимірюванні рівнів звуку, з’ясуванні того, що відбувається зі звуком, коли ви віддаляєтесь, і вивченні матеріалів, через які звук може проходити. Набір включає в себе пакунок з дерев’яними кульками діаметром 30 мм, картонні трубки, пластикові трубки, воронки, скотч, камертони та багато іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TTS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.04 кг |
| Вид | набір для вивчення звуку |
| Высота | 160 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 440 мм |
| Объем | 0.0218 м3 |
| Пол | Для мальчиков |
| Рекомендований вік | від 5 до 11 років |
| Тип | інтерактивна розвивальна іграшка |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 868 ₴



