Цей набір магнітних ресурсів дає змогу учням дізнатися, як працює магнетизм і для чого він використовується. Супровідні методичні матеріали містять ідеї для магнітних експериментів та робочі аркуші для учнів. Набір Включає: велику та малу підкову, магнітні кульки, кільцеві магніти та магніти в облицюваннях, а також великий вибір ресурсів для використання в експериментах, включаючи компаси, залізні опилки, металеві диски, шпильки, скріпки та цвяхи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TTS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.84 кг |
| Вид | набір для вивчення магнетизму |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 440 мм |
| Объем | 0.0211 м3 |
| Пол | Для мальчиков |
| Рекомендований вік | від 5 до 11 років |
| Тип | інтерактивна розвивальна іграшка |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 180 ₴



