Цей набір об’єднує всі ресурси, які вам знадобляться, щоб навчити дітей принципам розповсюдження світла. Набір містить в собі комплекти призм, факелів, опуклих і увігнутих лінз, дзеркал, світильників та багатьох інших компонентів. До складу входить посібник для вчителя, повний ідей та експериментів зі світлом і тінню, відбиттям світла та багато іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TTS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.20 кг |
| Вид | набір для вивчення світла |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 430 мм |
| Объем | 0.0206 м3 |
| Пол | Для мальчиков |
| Рекомендований вік | від 5 до 11 років |
| Тип | інтерактивна розвивальна іграшка |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 508 ₴




