Набір ресурсів для дослідження сил і руху у початковій школі. З буклетом, повним ідей для експериментів, учні дізнаються все про гравітацію, силу тертя та інерцію. Включає: різноманітні шківи, гирі, вимірювачі сили та багато іншого! Вікова категорія: від 5 до 11 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TTS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.82 кг |
| Вид | набір для вивчення фізичних сил |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 440 мм |
| Комплектация | Шківи |
| Объем | 0.0211 м3 |
| Пол | Для мальчиков |
| Рекомендований вік | від 5 до 11 років |
| Тип | інтерактивна розвивальна іграшка |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 730 ₴



