Набір основного наукового обладнання. Пакувальний набір високоякісного наукового обладнання, яке можна використовувати для цілого ряду експериментів. Також включені нотатки вчителя з пропонованими ідеями для занять та лоток для зберігання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TTS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.38 кг |
| Вид | набір для вивчення фізичних явищ |
| Высота | 300 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 440 мм |
| Объем | 0.0422 м3 |
| Пол | Для мальчиков |
| Рекомендований вік | від 5 до 11 років |
| Тип | інтерактивна розвивальна іграшка |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 374 ₴





