Чудовий набір для дослідження електрики в початковій школі. Всі модулі виготовлені з прозорої смоли, тому діти добре бачать внутрішню проводку, з’єднання і, таким чином, електричний шлях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TTS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.08 кг |
| Вид | набір для вивчення електрики |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Комплектация | 5 провідників |
| Объем | 0.0074 м3 |
| Пол | Для мальчиков |
| Рекомендований вік | від 5 до 11 років |
| Тип | інтерактивна розвивальна іграшка |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 710 ₴












