Набір призначений для навчання базовим електричним схемам. Основні модулі виготовлені з прозорої смоли, тому діти добре бачать усі з’єднання та проводку. Завдяки вбудованим функціям безпеки чотири прості у використанні акумуляторні модулі дозволять дітям постійно створювати та розробляти нові електричні схеми без потреби в батареях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TTS |
| Размеры | |
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Длина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.20 кг |
| Вид | набір для вивчення електрики |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | 1 зумер |
| Объем | 0.0331 м3 |
| Пол | Для мальчиков |
| Рекомендований вік | від 5 до 11 років |
| Тип | інтерактивна розвивальна іграшка |
Информация для заказа
- Цена: 13 866 ₴






