Захоплююча колекція тактильних, сенсорних ресурсів для розвитку сенсорики у дітей з особливими потребами. Елементи набору можна кидати, ловити, брязкати, трясти й торкатися. Реквізит набору спеціально підібраний, щоб включити різноманітні предмети для стимуляції почуттів, ідеально підходить для інклюзії, освоєння прийому і передачі предметів та загальної гри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TTS |
| Пол | Для мальчиков |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.64 кг |
| Вид | набір для розвитку сенсорики |
| Высота | 340 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 510 мм |
| Комплектация | 12 х мішків з бобами |
| Объем | 0.0659 м3 |
| Тип | інтерактивна розвивальна іграшка |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 23 760 ₴









