Призначений для підтримки дітей, яким може знадобитися додаткова підтримка з виконанням декількох завдань, щоб вони могли зфокусувати свою увагу та зосередитися на майбутній задачі. Діти з особливими освітніми потребами, або діти, яким просто важко зосередившись, потребують додаткової роботи та підтримки.
Особливості:
Особливості:
Набір дає можливість розвивати ключові навички та розбивати завдання на етапи, щоб полегшити їх виконання. Компоненти можна також використовувати як завдання для розвитку мозку, коли діти відчувають себе перевантаженими і їм потрібно відпочити від того, що вони робили. Це дасть їм час знову зосередитися і заспокоїтися, дозволяючи повернутися до заняття.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TTS |
| Пол | Для мальчиков |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.44 кг |
| Вид | набір для розвитку концентрації уваги |
| Высота | 670 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 700 мм |
| Комплектация | 1 дерев'яна дошка-головоломка |
| Объем | 0.1407 м3 |
| Тип | інтерактивна розвивальна іграшка |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 54 546 ₴




