Особливості:
Колекційні іграшкові набори LEGO Super Mario пропонують новий спосіб грати з легендарними персонажами Super Mario в реальному світі. Стартові і додаткові набори, а також набори підсилень поєднуються безмежними способами, дозволяючи шанувальникам створювати свої власні рівні.
У фігурки Луїджі LEGO® є датчик кольору, ЖК-екран для миттєвого відображення різних реакцій на рух, а також динамік, який відтворює знамениті звуки і музику з відеоігри.
Кубики коричневого кольору, що позначають вежу, викликають різні реакції у Луїджі LEGO®.
Цей модульний набір з 280 елементів LEGO® стане відмінним подарунком на день народження або свято для творчих дітей у віці від 6 років. Його можна перебудовувати і комбінувати з іншими наборами LEGO® Super Mario ™ самими різними способами.
Фігурка Луїджі LEGO®, що працює від двох батарей AAA (не входять в набір), дозволяє отримати неймовірні враження від інтерактивних ігор, миттєво реагуючи на дії гравців і винагороджуючи їх за нестандартні рішення.
У безкоштовному додатку LEGO® Super Mario ™ ви знайдете інструкції по збірці, творчі поради та безпечну платформу, де діти можуть ділитися ідеями. Список сумісних пристроїв на базі ОС Android і iOS ви знайдете на сайті LEGO.com/devicecheck.
Колекційні набори LEGO® Super Mario ™ допомагають оживити знаменитих персонажів Super Mario і надають шанувальникам Маріо незліченні можливості для розширення, перебудови, персоналізації і створення власних унікальних рівнів.
Всі кубики і деталі LEGO® ще з 1958 року відповідають строгим галузевим стандартам, тому вони сумісні один з одним і легко з'єднуються і роз'єднуються.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.52 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 280 шт |
| Объем | 0.0081 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Super Mario |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | персонажі |
| Ширина | 310 мм |
- Цена: 2 499 ₴











