Об'єднуйся зі своїм улюбленим персонажем в реальному світі за допомогою набору LEGO® Super Mario Стартовий Набір. У наборі є фігурка Маріо, яка миттєво і дуже виразно реагує на те, що відбувається за допомогою вбудованих ЖК-екранів і динаміка. Подивися, як змінюється реакція LEGO® Маріо, поки ти проходиш захоплюючі завдання з цим стартовим набором LEGO Super Mario ™!
Особливості:
Особливості:
Створи власний рівень і допоможи Маріо зібрати всі монетки. Запригуй на платформу ... обережніше, не впади! Літай на хмарах. Заробляй додаткові монети і знаходь Суперзірки, підбиваючи головою блоки зі знаком питання.
Стрибни на Гумба і вдар Боузер-молодшого по спині, щоб отримати монетки. Змагайся з друзями і перебудовувати цю модель, щоб придумати нові захоплюючі завдання!
Маріо живеться від 2-х батарейок типу ААА (не входять в комплект)
У комплекті: 231 елемент, рекомендований вік від 7 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.70 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 231 шт |
| Объем | 0.0073 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Super Mario |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 310 мм |
| Элементы питания | 2хААА /не входять в комплект |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴









