Максимальна свобода на відкритому повітрі поєднана з радістю їзди на велосипеді доступна вашій дитині вже з 3 років. YVelo Senior Зеленый допоможе вашій дитині розвинути почуття рівноваги, координацію рухів, контролю, уважності а також незалежність, впевненість в собі! Крім дійсно крутого і привабливого дизайну, YVelo дуже технологічний. Конструкція спроектована так, щоб стимулювати розвиток у дитини координації та навичок балансу. Біговели Y Velo Senior для дітей віком від 3 до 5 років з новими функціями та сміливим вибором яскравих кольорів.
Особливості:
Особливості:
- Легкий, але міцний алюмінієвий каркас.
- Поліуретанові литі колеса, більші за комфорт без проколів.
- Великі колеса розроблені спеціально для їзди нерівними поверхнями.
- Зручне сидіння з регулюванням висоти у кількох положеннях.
- Регульовані по висоті кермо та сидіння, щоб «зростати разом з дитиною».
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YVolution |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.56 кг |
| Вид | Біговел |
| Высота | 170 мм |
| Вік дитини від | 3х років |
| Габарити | 84 x 36 x 57 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 290 мм |
| Материал | Алюминий |
| Материал колес | Полиуретан |
| Нагрузка | 25 кг |
| Объем | 0.0296 м3 |
| Особенности | висота сидіння регулюється /34-46 см (від підлоги) |
| Рекомендований зріст дитини | від 88 см |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 559 ₴









