2 фігурки робітників, самоскид і екскаватор з обертовою кабіною та рухомим ковшем – у цьому чудовому наборі є все необхідне для успішного завершення будівельних робіт для батьків і малюків. Діти керують машинами, виконують різні завдання й одночасно розвиваються. Перенесіть камінь у кузов вантажівки. Але обережно, щоб не викотився!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.58 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 260 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 100 мм |
| Количество деталей | 20 шт |
| Объем | 0.0073 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Грузовик |
| Тип игры | будівництво |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴











