З цим супермилим набором LEGO® Creator 3in1 Фантастичні лісові істоти (31125) діти віком від 7 років відтворюватимуть магічні сюжети за участю лісових тварин. З нього можна скласти мудру іграшкову сову з головою, що обертається, та рухливими хвостом, ступнями, крилами й пір’ям, яка читатиме книжку їжаку.
Конструктори «3 в 1» для веселощів З цим неймовірним набором LEGO 3in1 діти можуть відтворити 3 різні цікаві сюжети. Вони складатимуть мудру сову та їжака, перероблятимуть їх на оленятка й кролика, а згодом — на хитру білку, що гризе жолудь, а також створюватимуть нових тварин із 175 наявних кубиків. Цифрові можливості для шанувальників конструювання з LEGO Набір для складання іграшкових тварин містить інтерактивні цифрові інструкції з конструювання, що робить складання ще веселішим. Інструменти для масштабування та повороту, доступні в безкоштовному додатку LEGO® Building Instructions для використання на смартфонах і планшетах, допоможуть дітям уявити модель під час її створення.
- Три сюжети з тваринами в одному наборі. З набором LEGO® Creator 3in1 Фантастичні лісові істоти (31125) діти відтворюватимуть сюжети з совою та їжаком, оленятком і кроликом, а також білкою
- Безліч можливостей для гри. Діти вибиратимуть, у яку лісову пригоду поринути: навчання їжака читанню разом із совою, забавки з оленятком і кроликом або збирання жолудів із білкою
- Зручні для перенесення моделі. Сова має рухливі ступні, крила, голову та пір’я, оленятко — рухливі ноги й ступні, кролик може рухати вухами, а білка — вухами й кінцівками
- Цікаве конструювання. З цим конструктором на 175 деталей дітям від 7 років буде цікаво скласти моделі, з якими вони зникнуть у магічному лісі
- Гра будь-де. Іграшкову сову розміром 10 см у висоту зручно переносити, тому діти можуть брати її з собою будь-куди
- Інші розваги «3 в 1». Зустрічайте нові набори LEGO® Creator 3in1 в березні 2022 року, зокрема набори Багі для бездоріжжя (31123), Надзвуковий літак (31126) та Дельфін і черепаха (31128)
- Інтерактивне цифрове конструювання. За допомогою додатка LEGO® Building Instructions у процесі конструювання можна збільшувати, повертати та переглядати цифрову версію своєї моделі на смартфоні або планшеті
- Преміум-якість. Уже понад шістдесят років кубики LEGO® виготовляють із найякісніших матеріалів, тому всі деталі завжди легко з’єднувати та роз’єднувати
- Абсолютна безпека. Кубики для конструювання LEGO® відповідають суворим міжнародним стандартам безпеки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.24 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 175 шт |
| Объем | 0.0019 м3 |
| Розвиток | увага |
| Серія конструктора | LEGO Creator |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Животные |
| Тип игры | персонажі |
| Ширина | 270 мм |
- Цена: 579 ₴












