Ведмедик, фотоапарат, замок! Пориньте з головою у цей великий набір кубиків LEGO® і дайте волю своїй уяві! Нескінченні можливості для збирання з класичних кубиків 33 різних кольорів та спеціальних деталей, включаючи двері, вікна, колеса, очі, пропелери та відділювач кубиків. Якщо ви не знаєте, з чого почати вам допоможуть інструкції з ідеями дизайнерів, від яких можна відштовхнутися. Це ідеальний набір для початківців будівельників різного віку. Він також доповнить будь-яку колекцію LEGO®. Набір упакований у зручну пластикову коробку.
Особливості набору
Набори для творчості LEGO (ЛЕГО) ідеальні для будівельників-початківців різного віку. Вони також доповнять будь-яку колекцію LEGO. Набір упакований у зручну пластикову коробку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.60 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 240 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 350 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 790 шт |
| Объем | 0.0151 м3 |
| Розвиток | увага |
| Серія конструктора | LEGO Classic |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 899 ₴












