Носіть його, коли ви на колесах! Цей легкий шолом ідеально підходить для катання на велосипеді, скейтборді, самокаті або роликах. Натхнений модою на скейтінг, яскраві кольори та сучасний дизайн зі знімною передньою кришкою роблять цей шолом стильним, який ви дійсно хочете носити. Підходить для катання на велосипеді, скейтборді, самокаті або роликових ковзанах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YVolution |
| Размер | S |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Высота | 160 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Дополнительно | Знімний козирок/ковпачок та легка конструкція (240 г) |
| Объем | 0.0092 м3 |
| Регулировка | 44 см - 52 см |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴








