Носіть його, коли ви на колесах! Цей легкий шолом ідеально підходить для катання на велосипеді, скейтборді, самокаті або роликах. Натхнений модою на скейтінг, яскраві кольори та сучасний дизайн зі знімною передньою кришкою роблять цей шолом стильним, який ви дійсно хочете носити. Підходить для катання на велосипеді, скейтборді, самокаті або роликових ковзанах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YVolution |
| Размер | S |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 240 мм |
| Дополнительно | Знімний козирок/ковпачок та легка конструкція (240 г) |
| Объем | 0.0071 м3 |
| Регулировка | 44 см - 52 см |
| Цвет | голубий |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴







