У цьому барвистому наборі кубиків LEGO® DUPLO® на вас чекає світ творчих і розвивальних ігор. У цьому універсальному наборі безліч ідей для малюків. У ньому є автомобіль із колесами, що обертаються, дах, вікна, квіти, хліб... усе це можна поєднати з безліччю кубиків і деталей та поринути у творчу гру. А кубики з 1, 2 й 3 допоможуть познайомити дітей із цифрами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.05 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 1.5 |
| Высота | 180 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| Количество деталей | 65 шт |
| Объем | 0.0117 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | коробка з кубиками |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴









