



Neo Tools Мультитул, 13в1, молоток, плоскогубці, гайкогубці, кусачки, цвяходер, викрутки 2хSL і PH, пилка,
- Нет в наличии
- Код: 63-113
690 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Мультитул NEO 13 в 1 (арт. 63-113) - це багатофункціональний інструмент, що приховує в собі 13 застосувань: плоскогубці, гайковерт, кусачки, плоскогубці для витягування нігтів, молоток, 2х плоска викрутка, хрестоподібна викрутка, малий ніж, великий ніж, консервний ніж, пила, напилок, пилочка. До комплекту входить нейлоновий чохол з ремінним кріпленням. Виготовлений з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.32 кг |
| Викрутка PH | Да |
| Высота | 20 мм |
| Відкривачка для консервних банок | Да |
| Гайковий ключ | Да |
| Гарантія | 14 днів |
| Гострогубці | Да |
| Длина | 220 мм |
| Дополнительно | чохол, який можна носити на поясі, у комплекті |
| Количество | 13 шт |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Молоток | Да |
| Напильник | Да |
| Обценьки | Да |
| Объем | 0.0005 м3 |
| Пила | Да |
| Плоска викрутка | Да |
| Плоскогубці | Да |
| Тип | мультітул |
| Тип ножа | складається |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴



