Складаний ніж для виживання NEO (арт. 63-114) із загальною довжиною 17,5 см і лезом 8 см. Він виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до механічних пошкоджень, а рукоятка - з міцного пластику. Ніж має ремінну кліпсу, завдяки чому ви завжди зможете мати інструмент під рукою.
Особливості:
Особливості:
- Виживання на відкритому повітрі
- Складна конструкція
- Виготовлений з високоякісних матеріалів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.13 кг |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 230 мм |
| Длина лезвия | 80 мм |
| Длина ножа | 175 мм |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Объем | 0.0006 м3 |
| Тип | ніж туристичний |
| Тип ножа | складається |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴




