Універсальний концентрований засіб для збирання підлоги. Видаляє сліди ходіння, пил, атмосферні забруднення. Прекрасно очищає будь-які водостійкі тверді та еластичні поверхні, стійкі до спиртів. Не залишає смуг та розлучень навіть на блискучих поверхнях. Може також використовуватися для очищення меблів та інших предметів. Перешкоджає швидкому повторному забрудненню. Надає приємного цитрусового аромату. Забезпечено європейським екологічним символом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Объем | 5000 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.05 кг |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 140 мм |
| Об `єм | 5 л |
| Тип | Для підлоги |
| Формат | розчин |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴



